Etimesgut Merkez No.7/A Ankara info@ankarasihhitesisat.com

Sıhhi Tesisat

Ankara'da uzun yıllardır tecrübesiyle hizmet veren firmamız profesyonel ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin ev, ofis, bağ, bahçe ve her türlü dış mekanlarınızın su tesisat arıza  bakım, onarım ve yenileme işlemlerini büyük bir hassasiyetle gerçekleştiriyoruz.

Günümüz yapılarında su ihtiyacını karşılayabilmek adına her yapı ve apartmanda su tesisatı bulunmaktadır. Kullanılan malzemelerinin kaliteli olması ve profesyonel işçilikle yapılması tesisat ömrünü etkileyen en önemli faktörler arasındadır. Bu sebeple düzenli olarak su tesisatı bakımını yaptırmalı, su borularının kontrolü sağlanmalı ve su kaçağı durumlarına karşı gerekli önlemler alınmalıdır. Eskimiş, özelliğini yitirmiş su tesisatlarının hem ekonomik açıdan hem de sağlık açısından bir an önce değiştirilmesi gerekmektedir.

Ankara'da Sıhhi Su Tesisatı Alanında Hizmet verdiğimiz ilçeler;

Ankara Merkez, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pulsaklar, Sincan, Yenimahalle, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar.

Hızlı iletişim için sayfamızda bulunan whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizimle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

9

Çalışan

3

Araç

5

Şube

13

Yıllık Tecrübe