Etimesgut Merkez No.7/A Ankara info@ankarasihhitesisat.com

Musluk - Batarya Tamir ve Değişim

Ankara'da uzun yıllardır tecrübesiyle hizmet veren firmamız profesyonel ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin ev, ofis, bağ, bahçe ve her türlü dış mekanlarınızın Musluk - Batarya Tamir ve Değişim işlemlerini büyük bir hassasiyetle gerçekleştiriyoruz.

Günümüz yapılarında su ihtiyacını karşılayabilmek adına her yapı ve apartmanda musluk ve batarya bulunmaktadır. Kullanılan malzemelerinin kaliteli olması ve profesyonel işçilikle yapılması tesisat ömrünü etkileyen en önemli faktörler arasındadır. Bu sebeple düzenli olarak Musluk - Batarya Tamir ve Değişim işlemlerini yaptırmalı, su borularının kontrolü sağlanmalı ve su kaçağı durumlarına karşı gerekli önlemler alınmalıdır. Eskimiş, özelliğini yitirmiş musluk ve bataryalar hem ekonomik açıdan hem de sağlık açısından bir an önce yenilenmesi gerekmektedir.

Musluk - Batarya Tamir ve Değişim Alanında Hizmet verdiğimiz ilçeler;

Ankara Merkez, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pulsaklar, Sincan, Yenimahalle, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar.

Hızlı iletişim için sayfamızda bulunan whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizimle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

9

Çalışan

3

Araç

5

Şube

13

Yıllık Tecrübe