Etimesgut Merkez No.7/A Ankara info@ankarasihhitesisat.com

Lavoba ve Klozet Montajı

Lavaba ve Klozet montajı alanında hizmet veren firmamız profesyonel ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin ev, ofis, bağ, bahçe ve her türlü dış ve iç mekanlarınızın lavoba, klozet tamiri gider açma, tıkanıklı giderme bakım onarım ve yenileme işlemlerini büyük bir hassasiyetle gerçekleştiriyoruz.

Günümüz yapılarında ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek adına her yapı ve apartmanda lavoba ve klozet bulunmaktadır. Mevcut yapılarda kullanılan malzemelerinin kaliteli olması ve profesyonel işçilikle yapılması tesisat ömrünü etkileyen en önemli faktörler arasındadır. Bu sebeple düzenli olarak Lavaba ve Klozet bakımını yaptırmalı, su borularının kontrolü sağlanmalı ve su kaçağı durumlarına karşı gerekli önlemler alınmalıdır. Eskimiş, özelliğini yitirmiş Lavoba ve Klozet tesisatlarının hem ekonomik açıdan hem de sağlık açısından bir an önce yenilenmesi gerekmektedir.

Lavaba ve Klozet tamir ve yenileme alanında hizmet verdiğimiz bölgeler;

Ankara Merkez, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pulsaklar, Sincan, Yenimahalle, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar.

Hızlı iletişim için sayfamızda bulunan whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizimle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

9

Çalışan

3

Araç

5

Şube

13

Yıllık Tecrübe