Etimesgut Merkez No.7/A Ankara info@ankarasihhitesisat.com

Klozet ve Sifon Kaçağı

Klozet kullanan çoğu kişinin karşılaşabileceği sorunların başında klozetin zemine su kaçırması en sık rastlanan problemlerin başında gelir. Klozet zemine neden su kaçırır? Klozet zemine su kaçırıyor ne yapmalıyım? soruları sık karşılaştığımız sorunlardır.

Klozeti kullandığınızda zeminde ıslaklık oluşursa mutlaka takip etmeniz gerekir. Zemini kurulayıp her klozet kullanımında olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bazen sifonu çekince klozet alttan su kaçırıyor, bazen de klozete su boşalttığınızda zeminde ıslaklık oluşur. Bu durumlarda zeminde sadece su olduğu görülür.

Zemindeki ıslaklık derz aralarında sararmaya neden oluyorsa, kötü koku yayıyorsa, fayanslarda leke şeklinde beliriyorsa pis su sızması olduğunu gösterir. Tüm tesisat problemlerinde sizlere en iyi hizmeti verdiğimiz gibi klozetin su kaçırması durumunda da en hızlı ve kaliteli hizmeti firmamıza ulaşarak alabilirsiniz.

Klozet ve Sifon Kaçağı tadilat bakım ve onarım hizmet verdiğimiz bölgeler;

Ankara Merkez, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pulsaklar, Sincan, Yenimahalle, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar.

Hızlı iletişim için sayfamızda bulunan whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizimle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

9

Çalışan

3

Araç

5

Şube

13

Yıllık Tecrübe